ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 04.11


До військового комісаріату не з'явилися 700 полтавців-призовників

У міській раді Полтави обговорили ухиляння від служби полтавських призовників та взаємодію органів місцевого самоврядування, установ і організацій в питанні підготовки хлопців до військової служби.

 Представники Полтавського військового комісаріату, управлінь міськвиконкому, громадських організацій та формувань, військово-патріотичних клубів обговорили питання військово-патріотичного виховання та допризовної підготовки.

Найактуальніша проблема , на думку учасників наради – ухилення призовників від проходження строкової військової служби, зазначив заступник військового комісара Полтавського військкомату Олександр Варейбус.

Зараз відбувається попередній призов в 1700 чоловік. Уже на цьому етапі не з’явилися до військового комісаріату близько 700 призовників. Нині з міста Полтави до лав Збройних Сил України відправляться 36 призовників при плановому завданні – 96 чоловік

 — сказав він.

Ця ситуація по місту фіксується кілька років поспіль.

Проблему хочуть вирішувати комплексно у вихованні почуття патріотизму та розуміння важливості виконання державного обов’язку розпочинається зі школи, родини та суспільства в цілому.

Під час наради обговорили і шляхи заохочення призовників до проходження військової служби, – повідомляє прес-служба полтавської міської ради.

ухилення, військова служба

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.