ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:45 14.04


До “Армії відновлення” залучили 3,6 тисяч полтавців

До виконання суспільно корисних робіт в рамках проекту “Армія відновлення” залучено 14,5 тисячі безробітних в 16 областях. Зокрема, на Полтавщини – 3 600 осіб.

Про це повідомляє “Урядовий Портал”.

Найбільше безробітних було залучено до виконання суспільно корисних робіт у Полтавській області (3 600 осіб), Донецькій (1 900 осіб), Київській (1 800 осіб), Харківській (1 700 осіб) та Чернігівській (1 500 осіб).

“Проект “Армія відновлення” діє вже у 16 регіонах, нещодавно до нього долучились Херсонська та Тернопільська область. До виконання суспільно корисних робіт залучено 14,5 тисячі безробітних, в тому числі з початку цього року – майже 11 тисяч. Лідером серед регіонів в цьому проекті залишається Полтавська область, де такі роботи виконують 3 600 безробітних. Загалом учасникам проекту держава вже виплатила 85 млн грн за відновлювальні роботи”, – повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна.

Вона нагадала, що види суспільно корисних робіт залежать від потреб конкретного регіону. Зокрема, найчастіше безробітних залучають до:

розбору завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг, відновлення житлових будинків, що пошкоджені в результаті бойових дій та їх наслідків;

будівництва захисних споруд цивільного захисту, укріплення дамб;

облаштування та укріплення блок-постів, підвальних приміщень під укриття;

заготівлі дров для військових та населення;

розвантаження, фасування та доставки гуманітарної допомоги, роботи в центрах прийому внутрішньо переміщених осіб.

Оплата за виконані роботи складає щонайменше 6 700 грн і є вищою, ніж середній розмір допомоги з безробіття, яку отримує безробітний, перебуваючи на обліку.

армія відновлення

За темою:

  • Платники податків області забезпечили 320 мільйонів на підтримку армії
  • На Полтавщині триває набір до "Гвардії наступу"
  • Повістка - на телефон: в Україні може запрацювати нова схема мобілізації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.