ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:45 29.10


До злісного неплатника аліментів застосували примусові громадські роботи

Щоб вирішити непросту ситуацію та повернути родині понад 66 тисяч гривень, державні виконавці застосували до неплатника законодавчі санкції (арешт майна, банківських рахунків та обмеження деяких прав).

Тривале безробіття негативно позначилось на репутації жителя Полтавської області та призвело до накопичення чималої аліментної заборгованості. Щоб вирішити непросту ситуацію та повернути родині понад 66 тисяч гривень, державні виконавці застосували до неплатника законодавчі санкції (арешт майна, банківських рахунків та обмеження деяких прав).

Як розповіла очільниця Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірина Свистун, суспільно корисні роботи – один із дієвих примусових заходів, що застосовують фахівці юстиції до злісних неплатників аліментів. Своєрідний вид покарання нерідко стає стимулом до миттєвого розрахунку з дитиною, а інколи – чи не єдиною можливістю. 

Так сталося й у випадку мешканця Гребінківського району, відносно якого правники склали адміністративний протокол та направили документ до суду. Боржнику довелося відпрацювати 120 годин суспільно корисних робіт. Згодом державні виконавці повторили процедуру, оскільки це був єдиний крок на шляху погашення аліментного боргу.

До речі, всі зароблені містянином кошти у повному обсязі були перераховані його доньці.

Очільниця також додала, що наразі батькові призначено вже третє відпрацювання суспільно корисних робіт, яке триватиме на цей раз 240 годин.

 


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.