ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 04.12


Добровольці АТО отримають статус учасника бойових дій

У середу, 4 грудня, на засіданні Верховної Ради, 329 депутатів проголосували за надання добровольцям статусу учасника бойових дій.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект № 2045-1 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання статусу та соціальних гарантій окремим особам із числа учасників антитерористичної операції".

Прийнятий закон надає можливість членам добровольчих формувань, які брали участь у захисті незалежності та суверенітету України під час антитерористичної операції і не увійшли до складу того чи іншого силового відомства, отримати офіційний статус учасника бойових дій.

Відтак, і ті соціальні гарантії, які передбачені законом України про ветеранів та членів їхніх родин.

"Як розділити цих людей і сказати: ти учасник бойових дій, а ти ні? Наша держава намагалась робити це протягом більш ніж 5 років. І от нарешті перемога – ми всі разом отримали закон щодо надання статусу УБД членам добровольчих формувань, які захищали цілісність та суверенітет країни на Донбасі. В мене особисто є чимало друзів-добровольців, які самі ж постійно наполягають, що вони воювали не за статуси, а за країну. Тим не менш, я переконана, що прийшов час самої держави нарешті захистити їхні інтереси",

- зазначила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

АТО, добровольці, статус УБД, закон

За темою:

  • Сезон полювання не відкриється для неплатників аліментів
  • У Карлівці грубо порушили закон про декомунізацію
  • Відкрили провадження щодо будівництва за Кадетським корпусом
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.