ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 29.04


Донори крові можуть безкоштовно їздити на таксі у Полтаві

Через карантинні обмеження на Полтавщині знизився запас донорської крові. Для того, аби залучити донорів, у місті вони можуть скористатися безкоштовним таксі.

На Полтавщині обсяг донорської крові зменшився майже на 20 відсотків.

Донорів поменшало і в Полтавській обласній станції переливання крові. Через карантинні обмеження в країні сюди звертається все менше людей.

У цей період року на станцію здають значну кількість крові. Це організовували заклади освіти, підприємства та організації.

Якщо ми порівняємо перший квартал цього року та минулого, то на 200-250 людей поменшало. Це шляхом донорів, які відвідують станцію, так і виїзної бригади, яка працює по районах – збирає донорську кров

– сказав головний лікар Полтавської обласної станції переливання крові Володимир Рудіков.

Дефіцитні групи крові незмінні. "Негативних резусів взагалі менше.

Наразі є потреба у другій негативній, четвертій негативній, – додав головний лікар.

Аби залучити більше донорів крові запустили проєкт, який дає можливість замовити безкоштовне таксі до центру переливання. Його дія поширюється і на Полтаву.

Вартість промокоду, який надають на поїздку в одну сторону, – 120 гривень. Якщо на дорогу йому треба витратити більше, то надлишок донор повинен сам сплатити, – сказала менеджер проєктів Донор UA Вікторія Самошина.

Аби отримати промокод варто зареєструватися на сайті Донор UA та стати донором.

У кабінеті донора обрати функцію "Де здати кров" або "Запланувати здавання".

Обрати центр крові та тип здачі крові. Вказати дату та бажаний час, ознайомитися з інструкцією та натиснути "Хочу отримати промокод". І вже цим промокодом скористатися в додатку служби таксі, повідомляє PTV Полтавське Телебачення.

донорство, безкоштовне таксі, заохочення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.