ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 26.03


Допомога армії. Золоті медалі Ігор у Токіо підуть із аукціону

Видатний полтавський паралімпієць Євгеній Богодайко виставив власну золоту медаль Ігор у Токіо на аукціон - для допомоги українській армії. Це ж зробив і його колега по збірній Сергій Ємельянов із Кременчука.

 

Стало відомо, що 27-річний паралімпійський чемпіон із плавання Євгеній Богодайко хоче продати свою золоту медаль для допомоги ЗСУ. 

"Я вважаю, що спортсмени мають бути надійним тилом для українців. Ніхто не має сидіти, склавши руки в очікуванні", – казав Євгеній.  

У своєму інтерв’ю для vogue.ua у межах проєкту "Без Обмежень" він казав, що йому подобається тренуватися в Україні, хоча він має з чим порівнювати. Він вірив, що країна рухається семимильними кроками до того, щоби людям із інвалідністю жилося краще й комфортніше. "Держава нині робить усе — і навіть більше", – казав він. Сьогодні колишній світ зруйнований, знищено багато басейнів і спортивних комплексів, втрачено безліч людських життів. 

Євгеній пояснив: до ЗСУ його все одно не візьмуть, але він хоче бути максимально корисним. Він уже допомагає – місцевій територіальній обороні в Полтаві, блокпостам – збирає медикаменти, продукти тривалого зберігання, речі першої потреби, гуманітарну допомогу, доправляє, куди потрібно.

Сьогодні Женя хоче продати свою "золоту" медаль з Паралімпіади-2020 в Токіо, а виручені кошти передати ЗСУ. Нині тривають пошуки аукціонного майданчика, на якому можна було б утілити цей план.

Євген Богодайко – один із найтитулованіших українських плавців. У 2012-му на Паралімпіаді в Лондоні він виграв дві золоті медалі (200 м комплексом і 200 брасом). Потім були ігри в Ріо й чотири "золота" поспіль. З Токіо він привіз дві медалі -  золото й срібло. 

Ще один лот – золота паралімпійська медаль Сергія Ємельянова з Кременчука. Виручені на аукціоні кошти також будуть спрямовані на забезпечення нашої армії найнеобхіднішим.

"Наша мета – зібрати на цій акції мінімум 600 000 гривень. Внески і ставки можуть прийматися і у гривнях, і у доларах, і у євро. Чим більше ми всі разом зберемо – тим більше зможемо знайти і закупити для наших героїв!  Купуємо броніки, бафи, рукавиці, тепловізори. І можливо, вдасться ще й подарувати авітвку для військових справ", - повідомила у фейсбуці Соломія Вітвіцька.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.