ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 13.04


"Допомога поруч": полтавців запрошують телефонувати

З метою допомоги вразливим категоріям громадян у період карантину минулого року Міністерством соціальної політики України запроваджена інформаційна онлайн-платформа "Допомога поруч".

Платформа розміщена за посиланням: http://dopomoga.msp.gov.ua.

Даний соціальний проєкт, який створений для надання адресної допомоги найбільш уразливим категоріям населення в період карантину, об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади та місцевого самоврядування з виявлення потреб людей через «гарячі» телефонні лінії, звернення та надання їм необхідної допомоги.

Інформаційна платформа покликана допомогти тим, кому потрібна турбота. Кожен може зробити заявку про того, кому потрібна допомога.

З метою виявлення потреб одиноких громадян похилого віку, осіб  з інвалідністю, сімей з дітьми в основних продуктах харчування, засобах особистої гігієни, побутової хімії для їх життєзабезпечення забезпечено постійну роботу обласної «гарячої» телефонної лінії з питань соціального захисту населення – 0800-500-620.

При цьому продовжують роботу телефонні лінії в місцевих органах влади, органах соціального захисту населення. Жителі Полтавської області також можуть звертатися на «гарячу» лінію облдержадміністрації за номером 0-800-502-23


Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.