ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:15 16.12


Речі-допомогу інтернатівським діткам викинули на смітник. ВІДЕО

Вихованцям обласної полтавської школи-інтернату №2 небайдужі передали допомогу. Згодом передані теплі речі знайшли на смітнику, і розгорівся скандал.

Як Трибуні повідомили співробітники клубу “Мандарин”, вони провели акцію “Даруй добро”, до якої долучилися вихованці клубу, блогери, небайдужі полтавці - збирали необхідні речі для вихованців школи-інтернату №2.

Ми організували масштабну акцію і 14 грудня прийшли на свято до майже 200 діток. Передали їм усі речі, а потім частину цих речей виявили на смітнику. До акції долучилося багато небайдужих людей і таке ставлення до допомоги вразило всіх,

– говорить співорганізатор благодійної акції.

За словами організаторів акції, директор школи-інтернату не може пояснити конкретну причину, чому речі опинилися на смітнику, хоча погодилася, що це жахлива ситуація і що винних потрібно знайти. 

Активісти дуже розчаровані: ці шапки, светри та інше могло дістатись тим, кому це справді необхідно, якби в інтернаті  зізнались, що заклад не потребує спонсорської та меценатської допомоги.

 

На відео можна побачити, як небайдужі полтавці спілкуються з працівниками школи-інтернату №2, після виявлення речей на смітнику.

допомога, благодійність, скандал

За темою:

  • Полтавець заснував сайт психологічної допомоги військовим
  • Три медзаклади Полтавщини отримали автівки
  • "Моя місія - підтримка на фронті": полтавка допомагає воїнам
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.