ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:52 07.06


Дорогу від Котельви до Більська відремонтують за два мільйони

Дорога від Котельви до Більська раніше перебувала на балансі обласної Служби автодоріг. Востаннє її ремонтували п'ять років тому. Тепер автошлях перейшов на баланс Полтавської ОДА, де вирішили до початку "Гелон-фесту" його відремонтувати за два мільйони гривень.


У Котелевському районі обговорили стан дороги до туристичного місця між Котельвою і Більськом. А також подальший ремонт цього шляху. До Котелевщини приїхали заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, а також в.о. директора ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області". Участь у нараді взяв і голова Котелевської РДА Віктор Колос, інформує прес-служба Полтавської ОДА

З початку 2018 року місцеві дороги перейшли з балансу САД на баланс ОДА. Серед них і дорога від Котельви до Більська. Стан доріг - незадовільний. Деякі ділянки не ремонтувалися по кілька років. Крім того, автошляхи не мали проектної документації. А її виготовлення зайняло багато часу.

У селі Більську знаходилося легендарне скіфське городище. Тут знайшли розкопки поселень скіфських племен. Говорять також, що на цьому місці закопані скарби та золото. У Більську щорічно проводять етнофестиваль "Гелон-фест". Минулого року його відвідали сім тисяч людей.

За словами голови Котелевської РДА Віктора Колоса ділянка від Котельви до Більська капітально не ремонтувалася понад 15 років. А поточного ремонту не було близько п’яти.

Зараз ця дорога перейшла на баланс ОДА, нею опікуватиметься новостворене "Агентство місцевих доріг". Сподіваємося, що вони ремонтуватимуть цю дорогу. Адже ми проводимо тут фестивалі, які дуже полюбилися усім мешканцям. До нас приїздять люди звідусіль, а дорога жахлива

— вважає Віктор Колос.

Ремонт дороги пообіцяли завершити до 16 червня, щоб встигнути до проведення етнофестивалю.

За словами в.о. директора "Агентства місцевих доріг" Олексія Басана, ямковий ремонт дозволить забезпечити проїзд по критичним ділянкам. А поточний-середній ремонт охопить більшу частину дороги.

На ямковий ремонт по всіх районах виділено 47 мільйонів гривень. Уже почали оголошувати тендери на близько 100 об’єктів для поточного-середнього ремонту доріг. Ми виїжджали на ці ділянки і складали акти. Адже потрібно було прорахувати, скільки коштів на них потрібно. Капітальні ремонти почнемо з доріг Машівка — Нехвороща та Лохвиця — Вирішальне

 — заявив директор Департаменту будівництва Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Наразі акти проходять державну експертизу. Після цього Агентство проведе конкурс на підрядника і за місяць чиновники обіцяють, що дорожні роботи таки розпочнуться.

Нагадаємо, що днями голова обласної державної адміністрації Валерій Головко заявив, що 92 відсотки доріг Поллтавщини не відповідають сучасним вимогам.

ремонт, дорога, влада, гроші, ОДА, САД, Більськ

За темою:

  • Проїзд Крюківським мостом у Кременчуці перекрито ще на два дні
  • Полтавець установив черговий антирекорд із алкосп’яніння за кермом
  • Поліція допомогла вибратися водію зі снігового полону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.