ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:46 06.09


Дорожники застосували новітню технологію при ремонті дороги на Кременчук

Поточний та капітальний ремонти на автодорозі "Полтава-Олександрія" тривають вже другий рік поспіль. І під час виконання робіт застосовують новітню технологію холодного ресайклінгу.

Як повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Полтавській області, бригади підрядника працюють одразу на декількох ділянках автодороги.

На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія під час ремонтів за допомогою спецтехніки знімається пошкоджені частини дорожнього покриття, проводиться механічна переробка та заміна старого покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.

Далі укладається декілька шарів асфальтобетону.

У 2017 році на дорозі Полтава-Олександрія було заплановано провести поточний середній ремонт з 32 по 48 кілометри та ремонт окремих ділянок з 48 по 92 км.

Днями відбувся черговий тендер на додаткові ділянки.

4 вересня відбувся аукціон в системі Prozorro, де визначали претендентів на поточний середній ремонт автодороги М-22 Полтава-Олександрія. Перемогу за результатами торгів здобуло ТОВ «Ростдорстрой». Ця компанія буде виконувати роботи з 6 по 32 км окремими ділянками,

- пояснює заступник начальника Служби автодоріг Михайло Суржко.

Автодорога М-22 Полтава-Олександрія збудована в 60-х роках ХХ ст. За цей час жодного разу не проводилися капітальні ремонти – лише ямкові. 

ремонт дороги, Полтава-Олександрія, Кременчук

За темою:

  • Відновлено сполучення зі столицею автотрасою М-03
  • На Полтавщині встановлюють демонтовані дорожні знаки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.