ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:25 26.10

P


"Довіра" перемогла на виборах до Полтавської обласної ради 

Політична партія "Довіра" посіла впевнене перше місце на виборах до Полтавської обласної ради, набравши 18% за результатами паралельного підрахунку 95,6% голосів і випередивши партію "Слуга народу", яка посіла друге місце, приблизно на 12 тисяч голосів. 

"Надзвичайно складна виборча кампанія на місцевих виборах – позаду. Партія "Довіра" впевнено перемагає з відривом у 12 тисяч голосів, і ця перемога – саме завдяки вам, дорогі друзі. Дякуємо всім за довіру і за підтримку, дякуємо всій нашій великій команді за самовіддану і злагоджену роботу протягом кількох місяців! Дійсно – перемога за тими, хто працює!", - повідомив на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці лідер партії "Довіра" Олег Кулініч

За даними паралельного підрахунку голосів, "Слуга народу" набирає на виборах до Полтавської обласної ради 14,55% голосів, партію "За Майбутнє" підтримали 13,2% виборців, за ВО "Батьківщина" проголосували 12,2% мешканців Полтавщини, а ще 10% голосів набрала "Опозиційна платформа – За життя". 

"Ми пройшли довгий шлях разом, але головне – попереду! Це важка, але важлива і потрібна робота! Нагадаємо, що з цими виборами в Україні завершується реформа з децентралізації. Місцевим громадам буде передано значно більше повноважень і фінансових можливостей. Тому наша перемога – це не тільки привід для радості, але й велика відповідальність", - зазначається на офіційній сторінці "Довіра Полтавщини". 

Пресслужба політичної партії "Довіра"  

вибори, Довіра, облрада

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.