ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:50 16.11


Друга влада у Полтаві пригощала четверту і дарувала гроші і тури до Львова

16 листопада, у День працівників радіо, телебачення і зв'язку, міський голова Полтави зібрав медійників для урочистих привітань, подарунків і фінансових заохочень. Не забув про журналістів і голова ОДА.

Спочатку Олександр Мамай вручив обраним працівникам ЗМІ грамоти, відзнаки міського голови та гроші (але небагато - по 500 гривень). А потім очільник міста вирішив розіграти лотерею між присутніми, і двадцятеро "щасливчиків" у залі отримали сертифікати на екскурсії до Львова (кожен - на дві особи). Ті, кому не пощастило, звісно, трохи сумували, але недовго - добрий мер тут же зауважив, що прийняв рішення - і до Львова поїдуть всі присутні у залі медійники.
Журналістів нашого видання на урочистостях не було, адже ми вже не радіо, але поки що - не телебачення. А після офіційної частини нагородження для присутніх колег організували невеличкий концерт.
Обласна ж влада також не пройшла осторонь свята - і з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв'язку вперше нагороджувала лауреатів конкурсу "Кращий журналіст року". Щоправда, щоби прийняти в ньому участь, журналіст сам повинен був надсилати власні роботи на розсуд "експертного журі". Святкові столи від ОДА були накриті в театрі імені Гоголя.

Четверта влада - словосполучення, яким визначають пресу та її вплив у соціумі. Стверджується, що журналісти володіють великою владою в демократичному суспільстві, і усвідомлення цієї влади повинно поєднуватися зі скромністю і почуттям обов'язку перед читачем і глядачем. Першою, другою й третьою владою є, відповідно, законодавча, виконавча та судова гілки влади.

влада, свято, ОДА, Олександр Мамай, преса, ЗМІ

За темою:

  • У Полтаві хочуть встановити новорічну ялинку: ремонтують 3D-ілюмінацію
  • В області очікують на хуртовини, замети та ожеледицю
  • У Полтаві шукають розкрадання під час ремонту укриття в будівлі облради
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.