ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 23.11


Друге пленарне засідання сесії полтавської міськради не відбулося

На засідання 23 листопада зареєструвалися 19 депутатів - недостатньо для того, аби розпочати сесію. Не зареєструвалися обранці від фракцій "Слуга народу", "Рідне місто" та "Свобода" та частина від "ОПЗЖ".

Під час засідання мали би розглянути одне питання – про затвердження документації із землеустрою та оформлення права користування земельними ділянками.

Серед них — надання додаткових 15 соток для аеропорту, що біля Полтави, на три роки. Як зазначено у проєкті рішення, ця земля потрібна для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту.

Це питання виносили на перше пленарне засідання сесії міськради, яке відбувалось 16 листопада. Однак тоді за нього не проголосували, адже міський голова вирішив поєднати його з питанням щодо земельної ділянки для власної тещі.

Не вистачило голосів у Мамая і цього разу.  "Рівень дискусії у полтавської політичної "еліти" - це монолог Мамая про виділення землі для тещі, або ж він заблокує рішення, яке  потрібно для реконструкції аеропорту, а це бюджетні 1,5 мільярди. І це вже норма! Всі слова про важливість проєкту всеукраїнського масштабу нікого не цікавлять", - резюмував подію депутат міськради Вадим Ямщиков.

сесія, влада, гроші, земля, Мамай

За темою:

  • 26 листопада відбудеться позачергова сесія міськради
  • Позачергову сесію Полтавської облради скликають 21 жовтня
  • 22 жовтня відбудеться сесія Полтавської обласної ради
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.