ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 04.11


Другий тур виборів полтавського міського голови призначили на 22 листопада

Другий тур виборів міського голови Полтави, де ексочільнику міста Олександру Мамаю протистоятиме нове обличчя місцевого політикуму Сергій Іващенко, відбудеться в неділю, 22 листопада 2020 року.

ЦВК оприлюднила інформацію щодо повторного голосування на виборах голів в 11 містах України, серед яких і Полтава. Другий тур виборів міського голови Полтави відбудеться 22 листопада. Про це повідомила Центральна виборча комісія України на основі отриманих даних із регіонів.

У Полтаві, за даними паралельного підрахунку голосів різних партій, до другого туру виходять Олександр Мамай та Сергій Іващенко. Офіційних же результатів виборів досі немає. За законом їх мають оголосити не пізніше 6 листопада.

Населення майбутньої Полтавської ОТГ складає майже 313 тисяч людей. А вибори голови громади у два тури можуть відбуватися лише за умови, якщо жителів – понад 75 тисяч і жоден із кандидатів не отримав більше половини голосів.

Щодо результатів виборів, то їх Полтавська міська територіальна виборча комісія поки не оголосила. За словами голови ТВК Алли Назаренко, підрахунок ще триває.

За інформацією Центрвиборчкому, нині міських голів обрали у 7 із 16 міських рад Полтавщини. А також відомі очільники 9 селищних та 18 сільських рад.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. Обирали очільників громад, а також депутатів до рад різних рівнів. На Полтавщині на дільниці прийшло 37,7% виборців, це понад 412 тисяч людей.

вибори, влада, політика, Олександр Мамай, Сергій Іващенко

За темою:

  • Новим ректором Полтавської політехніки стала Філонич
  • Олена Філонич стала єдиним кандидатом на посаду ректора Полтавської політехніки
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.