ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 05.05


ДТЕК орендував землю для будівництва вітроелектростанції на Полтавщині

Компанія ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова орендувала землю під будівництво Полтавської вітрової електростанції, пройшла необхідні процедури з погодження і затвердження містобудівної документації на місцевому рівні для продовження реалізації проєкту.

 

Про це повідомляє преслужба компанії. 

Зазначається, що компанія дістала позитивний відгук архітектурно-містобудівної ради при департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики Полтавської ОВА щодо детального плану територій (ДПТ) для будівництва, експлуатації й обслуговування Полтавської ВЕС з орієнтовною проєктною потужністю 650 МВт.

Також ДПТ погодили на громадських слуханнях Глобинської міської територіальної громади і затвердили на сесії Глобинської міської ради. За підсумками розробленого і затвердженого ДПТ на сесії Глобинської міської ради від 25 квітня 2024 року ухвалили рішення надати в оренду ДТЕК перші земельні ділянки комунальної власності в кількості 120 штук орієнтовною площею 205 га. 

Компанія повідомляє, що спільно із Глобинською міською радою вже погодили й підписали договори оренди землі та зареєстрували права оренди в Державному реєстрі права на нерухоме майно. Також подали пакет документів у НЕК "Укренерго" для одержання технічних умов на під'єднання 650 МВт генерувальних потужностей у мережу національного оператора.

"Ми впевнено рухаємося вперед до реалізації проєкту Полтавської ВЕС. Затвердження ДПТ – це черговий етап, який необхідний для продовження девелопменту вітроелектростанції й отримання інвестицій у проєкт. Серед іншого зараз проводяться орнітологічні дослідження й вітромоніторинг", – прокоментував заступник гендиректора ДТЕК ВДЕ Олег Соловей.

вітроелектростанція, ДТЕК, Глобине

За темою:

  • Ворог знов атакував Полтавщину
  • Більшість підприємств ЖКГ області мають генератори на випадок блекауту
  • Як полтавцям уникнути блекауту
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.