11:56 17.07

Дубницький завоював "золото" чемпіонату країни з плавання

У Запоріжжі відбувся літній чемпіонат України з плавання "Містер Батерфляй", за підсумками якого полтавець, майстер спорту Євген Дубницький завоював три медалі у вільному стилі - золоту і дві срібні.

Наш земляк став чемпіоном на 100-метрівці (92 учасника) з результатом у фіналі — 50,37 сек. Тут Євген випередив срібного призера — киянина Данила Колодяжного (51,39) — на понад секунду!

А ось на 200-метрівці вільним стилем полтавець практично "загубив" золоту медаль. У кваліфікації Дубницький мав результат — 1 хвилина 51,23 сек, який потім ніхто не зміг покращити навіть у фіналі. Однак у фіналі Євген фінішував другим із часом — 1 хвилина 52,14 секунди, а переміг представник Запоріжжя Дмитро Омельков (1:52,11).

На 50-метрівці вільним стилем Дубницький також завоював срібну медаль — разом із Дмитром Прожогою (Дніпро) — у фіналі вони обидва мали однаковий результат (по 23,26 сек), а переможцем тут став одесит Юрій Харько (23,22).