ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:15 05.10


Два Центри ветеранського розвитку відкрили на Полтавщині

На Полтавщині відкрили Центри ветеранського розвитку на базі двох вишів – у Полтавському державному медичному університеті та Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

У відкритті установ взяли участь заступниця Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита, начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, його заступник Олексій Бруслик, перший заступник голови обласної ради Олександр Лемешко та народні депутати.

«Полтавська область активно долучилася до процесу підтримки ветеранів. Величезними кроками допомагає ветеранам, щоб перехід від військової служби до цивільного життя був безболісним, – зазначила заступник Міністра у справах ветеранів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Тетяна Калита.

– Студенти, які будуть працювати за медичним напрямом чи напрямом реабілітації, психології, будуть тими, хто прийматиме ветеранів, або членів родин ветеранів чи загиблих, освоюватимуть нові передові техніки. Викладачі розроблятимуть нові методики і створюватимуть нові практики. Ветерани матимуть можливість у центрах навчатися чи пройти певний курс допомоги, зокрема і психологічної».

«Полтавщина – єдина область в Україні, яка відкрила відразу два Центри ветеранського розвитку. Вони сфокусують роботу на різних векторах ветеранської політики. Це залучення до психологічної та фізичної реабілітації, юридичної допомоги, а також професійної адаптації ветеранів війни та їхніх родин. Важливим напрямом стане й підготовка помічників ветеранів. Для ефективної взаємодії є все необхідне – кадрове, матеріально-технічне забезпечення вишів, а також практичний досвід», – додав Дмитро Лунін.

відкритя, Центри, ветерани, допомога

За темою:

  • Де на Полтавщині відкрились Центри життєстійкості
  • Сервісні центри МВС Полтавщини: приклад безбар'єрного середовища та рівного доступу
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.