ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 25.12


Два департаменти полтавської міськради залишилися без керівників

У Полтаві директорка департаменту економіки і інвестицій міськради Віта Клименко і директорка департаменту охорони здоров'я міської ради Вікторія Лоза написали 24 грудня заяви на звільнення.

Директорка департаменту економіки і інвестицій Полтавської міської ради Віта Клименко, вчора, 24 грудня, написала заяву на звільнення. На цій посаді вона працювала півтора року.

На власній сторінці у соцмережі вона так пояснила своє звільнення:
– По життю намагаюся дотримуватися принципу – коли мені не комфортно, то я йду першою. Наразі я написала заяву про звільнення з посади директора департаменту економіки і інвестицій. За півтора роки роботи в органах місцевого самоврядування мала можливість познайомитися з чудовими людьми, експертами своєї справи, які надихали мене на нові досягнення. Дякую колегам за підтримку в реалізації наших ініціатив, які, я впевнена, сприятимуть місцевому економічному розвитку нашого рідного міста. Працювати в новій команді керманичів не готова.

Керівниця департаменту охорони здоров'я Полтави теж учора написала заяву про звільнення. Прийняти таке рішення Вікторію Лозу теж змусив прихід до влади Олександра Мамая. "Після його обрання міським головою Полтави робота департаменту не зможе продовжуватись у нормальному режимі", – вважає Вікторія Лоза. 

Лоза очолила департамент наприкінці січня 2020 року. Враховуючи, що у березні в Україні було оголошено карантин у зв'язку з світовою пандемією COVID-19, на долю керівниці та всього департаменту було покладено багато нових завдань та велика відповідальність. Вікторія Лоза упевнена, що із завданням вона упоралась. 

– Я знала, що цей момент настане. Сьогодні я подала заяву про звільнення за власним бажанням. Повірте, це непросте рішення. Адже рік, коли ми кардинально змінювали медичну сферу Полтави, був просто неймовірним. Можливо, з уст чиновника це прозвучало надто емоційно, але я ніколи не була просто людиною-функцією, я завжди горіла тим, що роблю. Тому, коли згадую все зроблене, без жодних перебільшень скажу: було складно, виснажливо, але це було дуже важливо.

влада, міськрада, посада, Віта Клименко, Вікторія Лоза

За темою:

  • Затуринський цвинтар: земельна комісія не підтримала проєкт розширення
  • Громади області отримають мільйон із цільового фонду
  • Цьогоріч в області на реабілітацію дітей із інвалідністю заклали лише три мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.