ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 10.12


Двадцять років "Світло надії" надає допомогу тим, хто її потребує

Днями благодійна організація відсвяткувала 20-річчя від дня заснування.

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Минулої п'ятниці, 6 грудня, у resto-club "Podium" відбулося святкування 20-річчя благодійної діяльності організації "Світло надії".

Свою діяльність організація розпочала у 1999 році. Одним із головних місій діяльності було і залишається — надання широкого спектра соціальних послуг, створення умов для сталого функціонування систем громадського здоров'я на рівні кращих міжнародних практик.

На офіційній частині дійства засновники організації нагадали присутнім про історію створення "Світла надії", обговорили напрямки та можливості розвитку, а також отримали вітання й подяки від людей, яким організація надала неоціненну допомогу.

До вітань долучилися представники міської влади. Зокрема, заступник міського голови з соціальних та економічних питань Тетяна Юрченко зазначила, що "Світло надії" має потужні перспективи для розвитку.

— Спільна праця робить нас сильнішими і допомагає досягати мети. Ви охоплюєте дуже важливі напрямки, від яких залежить підвищення рівня здоров'я полтавців, а отже, й надійне майбутнє міста. Я хочу щиро подякувати за вашу роботу та побажати не зупинятися на цьому непростому, але потрібному шляху.

Тетяна Юрченко нагородила колектив благодійної організації "Світло надії" почесною грамотою виконавчого комітету Полтавської міської ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у наданні широкого спектра соціальних послуг вразливим групам населення, за відданість ідеалам доброти та милосердя.

Світло надії, благодійність, ювілей

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.