ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:00 24.07


Дві громади Полтавщини виграли конкурс культурно-мистецьких проектів

За підтримки Уряду вже вдруге проводиться в Україні конкурс "Малі міста - великі враження". Цьогоріч на реалізацію таких ініціатив виділено 50 мільйонів гривень, отже кожен переможець отримає кошти на втілення свого проекту.

У четвер, 18 липня, Уряд затвердив переможців конкурсу культурно-мистецьких проектів "Малі міста – великі враження". Цей конкурс – для громад із населенням до 50 тисяч людей, спрямований на розвиток культурно-економічного потенціалу територій через підтримку стартапів, що пов’язані з культурною спадщиною, йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Цьогоріч серед 74 переможців конкурсу є два полтавських проекти: "Опішня СливаФЕСТ" (Опішнянська ОТГ) та фестиваль "Чарівна симфонія козацтва" (Омельницька ОТГ).

"Чарівна симфонія козацтва" (Омельницька ОТГ Кременчуцького району)

Відбудеться 31 серпня – 1 вересня 2019. На проведення виділили 700 тисяч гривень за конкурсом і 210 тисяч – із місцевого бюджету. Фестиваль присвячений композитору Петру Чайковському, козацький рід якого походить з Омельника. Гості заходу зможуть побачити балет, концерт класичної музики, виставку старожитностей, кінні змагання, майстер-клас гопака та гастрономічний фест.

На проведення виділили 700 000 гривень за конкурсом і 210 000 – із місцевого бюджету.

"Опішня СливаФЕСТ" (Опішнянська ОТГ Зіньківського району)

Культурно-гастрономічний фестиваль відбудеться 14 вересня 2019 року. Страви та напої зі слив та інших фруктів, приготовані за традиційними опішнянськими рецептами стануть родзинкою святкового дійства! Місцеві господарі та господині будуть продавати власну кулінарну продукцію та сувеніри, проводити майстер-класи під час свята. Також планують організувати конкурс краси.

На реалізацію свого проекту автори отримали 350 000 гривень за конкурсом.

конкурс, переможці, Уряд, гроші

За темою:

  • На Полтавщині обирали громадські проєкти, які реалізують за бюджетні кошти
  • У Кременчуці обирали найкреативнішого студента. ФОТО
  • У Полтаві визначили переможців конкурсу студентських наукових робіт
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.