ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 26.09


Дві "мінімалки" платять перспективним спортсменам Полтавщини

Щоб підтримати кращих спортсменів області, їм призначають стипендії голови Полтавської облдержадміністрації у розмірі двох мінімальних заробітних плат.

Про це, зокрема, йшлося під час апаратної наради ОДА.

На здобуття стипендій подають:

  • кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до олімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з олімпійських видів спорту на кожний рік;
  • кандидатури провідних та перспективних спортсменів області, які включені до списку спортсменів-кандидатів до Паралімпійської і Дефлімпійської збірної команди України та списків збірних команд України з видів спорту інвалідів на кожний рік.

Відповідне подання кандидатів робить колегія Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА та затверджує розпорядженням голова ОДА.

На сьогодні такі стипендії мають 20 кращих спортсменів області, включених до списків збірних команд України з олімпійських видів спорту.

На даний час з обласного бюджету виділені кошти на виплату ще 5 стипендій голови ОДА для спортсменів з інвалідністю, сказано у повідомленні прес-служби ОДА. 

На засіданні колегії Управління розглянули та підтримали клопотання колегії Полтавського регіонального центру Інваспорт щодо призначення виплати стипендій голови ОДА спортсменам з інвалідністю, а саме: майстру спорту України з плавання Анастасії Завалій, майстру спорту України міжнародного класу з карате Інні Мажарі, майстру спорту України міжнародного класу з карате Олександру Махно, майстру спорту України міжнародного класу з футболу Олександрові Верещаці та майстру спорту України міжнародного класу з футболу Родіону Причині.

підтримка спортсменів, фінанси

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.