ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:36 14.12


Дві полтавки отримали звання "Мати-героїня" за шістьох і п'ятьох дітей

Сьогодні, 14 грудня, у міськвиконкомі вручили відзнаки "Мати-героїня" двом полтавкам – Світлані Деркач, яка народила та виховала шестеро дітей, та мамі п'ятьох дітей Надії Федоренко.

Жінкам, яким було присвоєно звання "Мати-героїня", відповідно до Закону України "Про державні нагороди України" виплачено одноразову винагороду у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, яка становить 16 тисяч гривень. Окрім того, міський голова Олександр Мамай виділив Світлані Деркач та Надії Федоренко ще по 5 тисяч гривень.

Із чоловіком ми виховуємо четверо донечок та двох синочків. Вони добре навчаються в школі, дисципліновані, працелюбні. Старша донька вже здобула вищу освіту. З ними завжди радісно, ніколи не буває сумно. Я дала їм життя, а вони наповнили його сенсом. Діти – це найдорожче, що має людина, найбільше щастя, найбільша відрада

- розповіла Світлана Деркач.

У місті проживає 62 жінки, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня". Кожна з них народила і виховала щонайменше п'ять дітей. Також у Полтаві проживає жінка, яка народила та виховала 13 дітей, повідомили в прес-службі міської ради.

нагорода, мати-героїня

За темою:

  • Президент Зеленський відзначив полтавців
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.