ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

19:30 06.12


Дві полтавські ділянки виставили на міжнародний нафтогазовий аукціон

6 грудня 2018 року стартував перший раунд міжнародних нафтогазових аукціонів із продажу спецдозволів на користування надрами на платформі "ProZorro.Продажі". На торги виставлено 10 ділянок, дві з яких — у Полтавській області. 

Ватажківська та Дубрівсько-Радченківська площі знаходяться на території Полтавського, Миргородського та Великобагачанського районів. Визначення переможців відбудеться 6 березня 2019 року, повідомляють у Держгеонадрах.

Під час брифінгу в Уряді з приводу старту аукціонів т.в.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк повідомив, що загальна площа 10-ти ділянок становить 1,81 тис. кв. км.

— Усі ділянки знаходяться в межах добре досліджених нафтогазових басейнів з розгалуженою газотранспортною інфраструктурою та проведеними сейсмічними дослідженнями. Початкова вартість 9-ти лотів складає від 4 до 19 млн грн, — заявив він.

Для ознайомлення з інформацією та подачі заявки потенційні інвестори матимуть 90 календарних днів. Онлайн-аукціон відбудеться 6 березня 2019 року.

Загалом же Держгеонадрами підготовлено 30 ділянок для майбутніх онлайн-торгів, які проходитимуть у кілька раундів.

— Важливим є конструктивна позиція місцевих облрад та їх злагоджена робота із Держгеонадрами. Адже нові погоджені ділянки означають прихід інвесторів в область, збільшення добробуту громад та досягнення енергетичної незалежності України у найближчому майбутньому, — зазначив Роман Опімах, виконавчий директор Асоціації газовидобувних компаній України. 

В.о. Голови Держгеонадр Олег Кирилюк підкреслив, що це лише старт:

— Надалі ми плануємо виставляти від 5 до 10 лотів щомісяця і це буде стосуватись не тільки нафтогазоносних ділянок, а й інших майданчиків із різними корисними копалинами. В 2019 році ми плануємо провести більше 10 аукціонів онлайн.

надра, аукціон, онлайн, Держгеонадра

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.