ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:45 31.08


Дві релігійні громади разом із настоятелем на Миргородщині вийшли з московського патріархату

Дві релігійні громади разом із настоятелем на Полтавщині вийшли з московського патріархату. Перехід двох релігійних громад сіл Попівка та Черевки у Миргородському районі відбувся 29 серпня.

Інформацію про це ЗМІСТу підтвердив Митрополит Полтавський і Кременчуцький Федір 30 серпня. Фото зі зборів оприлюднила Любов Желізняк.

З підпорядкування Української православної церкви московського патріархату вийшли Свято-Миколаївська та Свято-Покровська релігійні громади. За підсумками зборів громад віряни проголосували за перехід до Православної церкви України та внесення змін до статутів.

Разом з громадами до ПЦУ перейшов настоятель Свято-Миколаївської та Свято-Покровської церков Андрій.

Дві громади вийшли з УПЦ МП
Фото зі зборів оприлюднила Любов Желізняк
Дві громади вийшли з УПЦ МП
 

У травні релігійна громада на Полтавщині забрала в московського патріархату церкву й перейшла до ПЦУ. Віряни селища Новооржицьке ініціювали вихід парафії з Української православної церкви московського патріархату.

Раніше ЗМІСТ писав, що Миргородська громада першою в області позбавила церкви московського патріархату права користування земельними ділянками на своїй території. Рішення ініціювали військові та місцеві жителі.

віряни, перехід УПЦ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.