ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 15.05


Дві третини доріг області потребують капітального ремонту

Знадобиться 250 мільярдів гривень, щоби на Полтавщині капітально відремонтувати дороги місцевого значення.

 

Полтавщині знадобиться 250 мільярдів гривень, щоб капітально відремонтувати дороги місцевого значення. Таку цифру озвучив в.о. Агентства місцевих доріг Михайло Суржко під час зборів Асоціації "Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування".

Капітального ремонту нині потребують 70 відсотків доріг від загальної кількості. Загалом на балансі підприємства знаходиться 7825 км. Вартість капітального ремонту згаданих аварійних доріг становить майже 250 млрд грн.

Як зауважив виконуючий обов’язки директора Агентства Михайло Суржко, на сьогодні фінансової можливості провести усі необхідні роботи немає. Нині 37 громад доєдналися до експлуатаційного утримання доріг на умовах співфінансування. Загалом громади перерахували 143 млн грн.

Чинний п’ятирічний план капремонту місцевих доріг області було презентовано у 2020 році — він передбачав першочергове оновлення 273 км за 7,1 млрд грн. Ще до початку повномасштабного вторгнення план виконувався далеко не в повному обсязі, а у 2022 році був повністю поставлений на паузу.

дороги, гроші, влада

За темою:

  • На Полтавщині капітально відремонтують три ділянки місцевих автотрас
  • Триває ремонт автодороги Лубни - Чорнухи
  • У Полтавській громаді триває ремонт доріг
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.