ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 11.06


Двісті мільйонів щороку потребує Полтава на ремонт колекторів

Стан колекторів в обласному центрі вже давно незадовільний і може призвести до екологічної катастрофи.

З кожним роком ситуація тільки загострюється. Точкові ремонти численних проривів які проводяться у місті, проблему не вирішать. І те що "Полтававодоканал" є підприємством обласним та фінансується з обласного бюджету, а обслуговує майже на 90 відсотків місто Полтаву, також є певною перепоною у вірішенні питання, вважає видання 0532.ua.

 — Стан колекторів настільки критичний, що на ремонт потрібно кілька сотень мільйонів гривень. Тут не обійдешся навіть якщо буде кілька джерел. Один із варіантів вирішення проблеми – брати кредит у Європейських банках, — заувавжив заступник міського голови Олексій Чепурко.

За словами головного інженера "Полтававодоканал" Євгена Забишного, повна реконструкція колекторів триватиме приблизно п’ять років. Ціна питання – 200 млн гривень на рік. Нині ж потрібно 20-30 мільйонів щороку  на термінові ремонти. Зараз у Полтаві існує 39 проваль, де тече каналізаційна річка. Дохід же підприємства на місяць — усього  24 мільйони гривень. з  яких чотири мільйони витрачають на ремонти.

"Тут говорять про можливість екологічної катастрофи , але вона в Полтаві вже існує, і необхідно терміново створити дорожну карту наших подальших дій а також розробити проектно – кошторисну документацію", — сказав Євген Забишний

колектор, нечистоти, каналізація, Полтававодоканал

За темою:

  • У Полтаві відбудеться акція активістів-екологів
  • Навесні у Ворсклі можуть плавати кістки з цвинтаря
  • У Полтаві з'явилася зелена кав'ярня на сонячних панелях
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.