ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 16.10


Двоє кременчуцьких дітей-сиріт отримають субвенції на житло

Понад півтора мільйони гривень отримала Кременчуцька міська рада з державного бюджету в якості субвенції, для забезпечення житлом дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 23 років.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міської ради.

Відповідне рішення прийняли на засіданні місцевої комісії для підготовки пропозиції та прийняття рішень щодо використання у 2019 році субвенції з державного бюджету у сумі 1 633 080 гривень, на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Отже, грошову компенсацію на купівлю житла отримають двоє кременчужан, які перебувають у міській квартирній черзі та підпадають під дію пільгової житлової програми.

Розмір компенсації відповідно до формульних розрахунків становить 408 270 гривень.

Решту ж суму державної субвенції між громадянами з вищезазначеним пільговим статусом, які є наступними в квартирній черзі, розподілятимуть дещо пізніше.

За інформацією департаменту соціального захисту та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, у міській квартирній черзі перебуває 56 осіб з-поміж дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування віком від 16 до 23 років, із них 5 - мають статус інвалідів.

діти-сироти, житло, субвенції

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.