ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 27.12


Двоє олігархів із Полтавщини опинилися у свіжому рейтингу найбагатших українців

Серед двадцяти найбагатших людей України – Костянтин Жеваго та Андрій Веревський.

 

Про це стало відомо з останнього рейтингу "Forbes Україна". Видання порівняло статки 20 найбагатших людей України й виявило, що за час повномасштабної війни вони впали більш як на 20 мільярдів доларів – до 22,5 мільярдів.

Отже, 5-те місце рейтингу посів олігарх, почесний президент ворсклян  і власник Ferrexpo Костянтин Жеваго. Станом на грудень 2022 року його статки оцінюють у 1,4 млрд доларів, що на пів мільярда менше, ніж було у лютому цього року.

Нагадаємо, що акції кременчуцького "АвтоКрАЗу", який входив у групу "Фінанси та кредит" Костянтина Жеваго (офіційно перебуває у розшуку), у листопаді передали державі. У Державному бюро розслідувань встановили, що нині олігарх перебуває в Монако. Чи вживають заходів щодо його затримання та екстрадиції до України правоохоронці — невідомо.

Засновник компанії Kernel Андрій Веревський опинився на 16-му місці цього рейтингу. До початку повномасштабного наступу росії його статки оцінювали у 520 мільйонів доларів, тоді як у грудні вони зменшилися до 400 мільйонів.

рейтинг, олігархи, статки, гроші

За темою:

  • Кременчуцький нацунівер увійшов до рейтингу "Топ-200 Україна 2024"
  • Полтавці - останні в рейтингу щодо діяльності міської ради
  • Полтаву визнали "непрозорим" містом
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.