ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:01 21.01


Двоє полтавців змагаються за право презентувати Україну на "Євробаченні"

За право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" в лютому поборються 24 виконавці. Організатори нацвідбору вже визначили імена артистів та гуртів, які виступлять у трьох півфіналах.

Музичний продюсер Костянтин Меладзе заявив журналістам, що відбирати учасників цього року цікаво і надзвичайно складно.
Минулого року ми задали високу планку, опускати яку не можна. Журі обирали артистів, орієнтуючись не лише на якість їх музики, але і на різноманітність стилів і навіть епатажність. Серед півфіналістів є імениті музиканти, а є ті, для кого це буде перший крок на шляху до популярності
 - наголосив Костянтин Меладзе.
Нагадаємо, що переможцем онлайн-голосування, яке тривало з вересня до січня, став таки наш земляк KUZNETSOV. Його підтримали 11 820 користувачів мережі інтернет.

Полтавці "за своїх" зможуть уболівати 11-го та 18-го лютого, коли у другому та третьому півфіналах відповідно виступатимуть поки "нерозкручений" Руслан Кузнєцов із Кременчука та полтавські мегапопулярні серед молоді "O.Torvald" на чолі з Євгеном Галичем.

Серед тих, хто претендує отримати честь представляти країну на конкурсі - купа мала учасників/призерів/переможців різноманітних телевізійних талант-шоу: ROZHDEN, Рома Веремейчик, MamaRika (раніше виступала під псевдонімом Еріка), Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, ILLARIA та рокери DETACH.

Побачать та почують глядачі на відборі і "мамонтів" українського шоубізу - "Грін Грей" та "С.К.А.Й.". Спробують піти далі у відборі Віталій Козловський і навіть "Пающіє труси" з авторською піснею "Singing Pants".

Згідно з правилами національного відбору, розподіл по півфіналах провели організатори конкурсу. Учасники ж витягли собі порядкові номери для виступів у півфіналах.

1 півфінал - 4 лютого
1. С.К.А.Й. - Я тебе люблю/All My Love For You
2. Рома Веремейчик і гурт LUMIERE
3. Monochromea - Blue Bird
4. Laliko - Sugar Whisper
5. Сальто Назад - О, Мамо!
6. MamaRika - We Are One
7. TAYANNA - I Love You
8. Арсен Мірзоян - Джеральдіна

2-й півфінал - 11 лютого
1. LETAY - Світ Чекає
2. Міла Нітіч - Mystery
3. KUZNETSOV - Deep Shivers
4. Aghiazma - Synthetic Sun
5. DETACH - Distance
6. ROZHDEN
7. Panivalkova - Докучаю
8. ILLARIA - Thank You For My Way

3-й півфінал - 18 лютого
1. Пающіє труси - Singing Pants
2. O.Torvald - Time
3. Анастасия Прудіус
4. Віталій Козловський
5. KADNAY
6 MELOVIN - Wonder
7. Green Grey - Future Is Now
8. Vivienne Mort

Призерів минулорічного суперфіналу національного відбору, які зовсім трохи поступилися Джамалі - популярних THE HARDKISS серед учасників цього року немає. Проте солітка цієї команди Юлія Саніна претендує на роль ведучої "Євробачення".

Нагадаємо, що 62-й за ліком міжнародний пісенний конкурс "Євробачення" у травні прийматиме столиця України. Свою участь у конкурсі підтвердили 43 країни. Така рекордна кількість учасників за всю історію Євробачення була зафіксована лише двічі – у 2008 і 2011 роках. Виконавчі продюсери "Євробачення-2017" - Вікторія Романова та Олександр Харебін. Головною ареною пісенного конкурсу обрали Міжнародний виставковий центр.

Півфінали "Євробачення-2017" у Києві відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня.


культура, мистецтво, музика, Євробачення, конкурс, пісня

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.