ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:30 16.07


Двоє полтавських воїнів долучилися до зйомок кліпу співачки Жанни Лтавської

Двоє полтавських військових взяли участь у зйомці кліпу на пісню "Повертайся додому". Долучитися до створення їх запросила виконавиця Жанна Лтавська.

Про зйомки на полігоні, моральну підтримку творчістю і акторські здібності воїнів у сюжеті Суспільного.

У кліпі на пісню "Повертайся живим" – двоє полтавських військових. Боєць з позивним "Кабан" – у ролі самого себе.

"Грати було легко тому що це було, як кожного разу – ідеш, приходиш. Особливо складного нічого нема. Я уже звик, я з 2014-го року. Усе швидко і легко вийшло. Прямо як по-справжньому", – говорить військовий "Кабан".

У кліпі – три сюжетні лінії. Героїв для зйомок запросила виконавиця пісні – полтавка Жанна Лтавська.

"Я побачила Максима Колісника в Instagram. У нього така снага до життя. Він втратив ногу на війні, але він завжди показує, як може займатися спортом. І він просто мені мелькнув уже в картині. Я думаю, я повинна його зняти , три сюжетні лінії для того, щоб показати, що війна це є війна. Повертаються хлопці. А є такі, що не повертаються", – розповідає співачка Жанна Лтавська.

"Повертайся додому". Двоє полтавських воїнів долучилися до зйомок кліпу співачка Жанни Лтавської

Презентація кліпу співачка Жанни Лтавської. 

"Чудова ідея – підтримати наші ЗСУ. Цим кліпом висловити вдячність і підтримку. І мені захотілося взяти у цьому участь. Я загорівся цією ідеєю. Робота актора виявилася досить складною. Виконувати завдання режисера мені давалися досить непросто", – каже ветеран війни Максим Колісник.

Роль мами Максима зіграла Ольга Чернявська.

"Переживання, які були під час репетицій і під час уже знімання кліпу різними планами, то вони були справжні мої особисті, як мами двох дітей, яка тремтить, яка кожного дня молиться Богу. У мене дорослий син, якому вже 18 років, він призивного віку", – говорить акторка Ольга Чернявська.

Воїна, який не повернувся з бою, зіграв актор Богдан Чернявський.

"Є таке повір’я у військових – не зніматися у таких, чи навіть думати про таке, що ти не повернешся. Тому роль взяв Богдан на себе", – каже Жанна Лтавська.

Роботу над зйомками кліпу почали на початку травня. А закінчили наприкінці червня. Знімали у кількох місцях. Найбільше – на полігоні.

"Хтось переживає смерть, втрати, але потрібна моральна підтримка. Вона відіграє важливу роль. Я це зрозумів по собі, коли мене підтримували після мого поранення, наскільки це важливо, наскільки це підіймає бойовий дух і віру в себе", – розповідає Максим Колісник.

"Повертайся додому". Двоє полтавських воїнів долучилися до зйомок кліпу співачка Жанни Лтавської

 

"Багато таких ситуацій було, коли йде бій і ти вмикаєш колонку, щоб грали українські пісні. Коли тебе бомблять, теж вмикали, часто так робили, на всю гучність – надихає", – говорить військовий "Кабан".

Повертайся живим, кліп

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.