ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:00 02.09


Двох неповнолітніх на Полтавщині утримували без необхідних документів

Працівники органів прокуратури з Управлінням протидії наркозлочинності Головного управління Нацполіції у реабілітаційному центрі, розташованому в Полтавському районі, виявили двох 15-річних підлітків.

Вони перебували там без усіх необхідних документів, повідомили в облпрокуратурі.  

Зокрема, житель м. Дніпро – без рішення органів опіки та піклування щодо перебування неповнолітньої дитини в недержавній установі, адже він є вихованцем дитячого будинку інтернату сімейного типу, та інших.

Жителька Запоріжжя – без нотаріально завіреного дозволу матері про перебування її доньки у вказаному реабілітаційному центрі.

Скарг на умови утримання неповнолітні не висловлювали, до того ж не заперечували проти проходження реабілітації.

Однак через відсутність усіх необхідних документів, які б підтверджували правомірність перебування дітей у закладі, відомості про даний факт внесені до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі). Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Полтавським районним відділенням поліції Полтавського відділу поліції ГУ НП в області.

Наразі мати-вихователь забрала юнака, а дівчина поміщена до центру соціально-психологічної реабілітації Полтавської обласної ради.   

утримання, неповнолітні

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.