ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:30 05.01


Двох полтавських службовців визнали винними в адмінпорушенні, пов’язаному з корупцією

Екс-поліцейський патрульної поліції №4 Диканського ВП ГУНП в Полтавській області у передбачений законодавством строк, через рік після свого звільнення з поліції не подав відповідну декларацію.

Прокуратура встановила, що колишній поліцейський сектору реагування патрульної поліції №4 Диканського ВП ГУНП в Полтавській області у передбачений законодавством строк, через рік після свого звільнення з органів поліції несвоєчасно подав до Реєстру декларацію перед припиненням діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування та декларацію після звільнення за минулий рік, чим вчинив адмінправопорушення. Про це інформує прес-служба прокуратури Полтавської області.

Завдяки прокуратурі колишнього поліцейського визнано винним у вчинені адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу. Робота на вказаному напрямі триває

– йдеться у повідомленні.

 

Установлено, що колишній начальник 25-ї державної пожежно-рятувальної частини 4-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Полтавській області, будучи суб’єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не подав декларацію після звільнення у передбачений законодавством строк.

Прокуратурою забезпечено участь у розгляді протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог фінансового контролю). Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини. Завдяки прокуратурі вказану особу визнано винною у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією та накладено стягнення у виді штрафу. Робота на вказаному напрямі триває.

корупція, прокуратура, відповідальність

За темою:

  • Суд виправдав колишню керівницю "Полтавафарм"
  • У Полтаві викрили керівника відділення держбанку
  • Полтавська влада хоче ремонтувати вулицю Квітки Цісик за ціною автобана 
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.