ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 05.04


Двох школярів на Полтавщині нагородили за порятунок бабусі

10-річний Олександр Дідечкин та 13-річний Іван Шевченко під час пожежі у селі Минівка Полтавського району врятували сусідську бабусю та допомогли гасити вогонь. 4 квітня школярів урочисто нагородили.

Зокрема, голова Заворсклянської об’єднаної територіальної громади В’ячеслав Сологор у присутності представників обласної Служби порятунку  відзначив юних героїв за сміливі дії з порятунку людини.

Нагадаємо, 29 березня 10-річний Олександр Дідечкин та 13-річний Іван Шевченко перебували на подвір’ї одного із приватних господарств на вулиці Корольова, що в с. Минівка Полтавського району. Раптом, з сусідського житлового будинку почало йти задимлення.

Господиня домогосподарства, де перебували хлопці, спочатку вирішила, що в будинку несправне пічне опалення. Вже за мить школярі опинилися біля сусідського помешкання та зрозуміли – виникла пожежа.

Зайшовши в будинок, діти помітили, що загоряння виникло на столі – ймовірно від несправної настільної лампи, яка продовжувала іскрити, повідомили в ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Згадуючи ту подію, юні герої розповідають, що спочатку хотіли загасити пожежу снігом, але пригадали, що спершу, аби уникнути ураження струмом, необхідно вимкнути в будинку електрику.

Доки один із хлопців знайшов на зовнішній стіні будинку перемикач та вимкнув струм, інший – набрав лопатою сніг. Іван Шевченко погасив пожежу та виніс на вулицю рештки тліючого домашнього майна.

В сусідній кімнаті хлопець виявив 80-річну бабусю, яка не могла самостійно залишити будинок. Школяр допоміг літній жінці вийти на вулиці. В цей час, на подвір’я прибіг Олександр Дідечкин, який привів із собою на допомогу дорослих. Після огляду працівниками швидкої медичної допомоги, постраждалу було госпіталізовано до місцевої лікарні.

«Ми в школі вивчали як потрібно поводитися під час пожежі. В той момент не думали про небезпеку, просто хотіли допомогти бабусі», – зауважили школярі.

 

порятунок, село Минівка, школярі

За темою:

  • На Полтавщині під час пожежі врятували життя пенсіонерці та дворічній дівчині
  • На Полтавщині дві години шукали жінку, яка заблукала у нічному лісі 
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.