20:13 20.06

Дьяченко завоювала "бронзу" юніорського чемпіонату країни з плавання

На початку червня полтавка Марія Дьяченко (2005 року народження) завоювала у Харкові чотири золоті медалі дівочого чемпіонату країни з плавання - серед своїх ровесниць, а щойно наша землячка успішно виступила серед набагато старших суперниць.

Наша землячка успішно виступила серед набагато старших від неї суперниць — у Броварах на чемпіонаті України серед юніорів.

Найцікавіше те, що юна Марія Дьяченко завоювала єдину для Полтавщини медаль — бронзову — за підсумками юніорського чемпіонату. Вона успішно виступила на 200-метрівці комплексного плавання (здолавши по 50 метрів кожним стилем плавання: на спині, брасом, батерфляєм, вільним стилем) як у кваліфікації, так і фіналі, в якому Марія фінішувала третьою з результатом — 2 хвилини 27,15 секунди.