10:00 24.08 1144
Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надав кредит на поповнення оборотного капіталу в сумі 20 млн доларів ТОВ "Зерно-Агротрейд" і ТОВ "Цукорагропром", що належать "Астарта Груп".
Компанія "Астарта" буде впроваджувати сучасні IT-рішення, необхідні для точного землеробства, яке вона розвиває в Україні. "Ці сучасні сільськогосподарські технології дозволять підвищити врожайність сільськогосподарських культур і зменшити використання мінеральних добрив на 15%", - повідомив старший радник ЄБРР Антон Усов. За його словами, протягом наступних трьох років "Астарта" також планує збільшити площу земель, на яких вона буде використовувати технології точного землеробства.
Агрохолдинг "Астарта" поєднує 5 регіональних підрозділів: ТОВ "Полтавазернопродукт", ТОВ "Агрофірма ім. Довженка", ТОВ "Добробут" (всі - Полтавська область), ТОВ "Хмельницьке" (Вінницька область) і ТОВ "Волочиськ-Агро" (Хмельницька область). Основною діяльністю холдингу є виробництво цукру, а також вирощування й реалізація зернових і олійних культур, виробництво м'яса й молока.
Полтава прощається з шістьма невідомими воїнами
13:15 24.04