ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 15.05


ЄБРР оголосив тендер на придбання сорока нових тролейбусів для Полтави

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) оголосив тендер на придбання до сорока нових тролейбусів для оновлення парку полтавського громадського транспорту.

.

Вчора, 14 травня, ЄБРР оголосив тендер на придбання до 40 тролейбусів для Полтави. Про це повідомив начальник комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Євгеній Зайцев. Відповідну інформацію про закупівлю опублікували на сайті Європейського банку реконструкції і розвитку.

Закупити мають 40 низькополих 12-метрових двовісних тролейбусів із комплектом запасних частин і витратних матеріалів, інформує Зміст.

Відповідно до вимог до учасників торгів, вони повинні мати необхідні фінансові, технічні та виробничі можливості й мати еквівалент щонайменше 5 млн євро середнього річного обороту за останні три роки.

Крім того, учасник повинен мати успішний досвід подібних поставок тролейбусів або ж подібних моделей в кількості не менше 30 одиниць на рік протягом останніх трьох років.

Всі тендерні пропозиції повинні супроводжуватися запорукою в розмірі 50 тисяч євро або еквівалентом в іншій конвертованій валюті або української гривні за курсом НБУ. Тендери на контракти, які фінансуються коштом банку, відкриті для фірм з будь-якої країни. Подаватися можна до 27 червня.

Нагадаємо, що 19 квітня депутати полтавської міськради ухвалили рішення виступити гарантом повернення КП "Полтаваелектроавтотранс" кредиту ЄБРР для реалізації інвестиційного проекту "Оновлення тролейбусного парку м. Полтава". Йдеться про суму в 10 мільйонів євро. Як зазначав секретар міськради Олександр Шамота, за рахунок кредиту зможуть збільшити вдвічі й довести до майже ста одиниць тролейбусів у парку, а, відповідно, вдвічі збільшити перевезення комунальним підприємством.

І вже завтра, 16 травня, на позачерговій сесії міськради депутати мають затвердити умови договору гарантії міста перед КП "Полтаваелектроавтотранс".

транспорт, тролейбус, влада, гроші, ЄБРР, закупівля

За темою:

  • У центрі Полтави автобус збив велосипедиста
  • Збір на державне пенсійне страхування при першій реєстрації авто змінився
  • У Кременчуці зійшов із рейок електровоз
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.