ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:45 21.06


Екологічна бездіяльність Полтавської міськради визнана незаконною у суді

Еко-активіст Сергій Антоненко вимагав у судовому порядку визнати протиправною бездіяльність міськради щодо збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів і зобов’язати місцеву владу організувати роботу у цьому напрямку. Суд прийняв сторону полтавця.

 
 
Полтавський еко-активіст Сергій Антоненко виграв суд у міської ради. У своєму позові він вимагав визнати протиправною її бездіяльність щодо  організації збирання, вивезення та видалення небезпечнних відходів у складі побутових відходів та зобов’язати міськраду виконати покладені на неї зобов’язання шляхом укладання на конкурсних засадах необхідних договорів з виконавцями та контролю за їх виконанням.
 
Справу розглядав окружний Адміністративний суд, інформує видання Трибуна.

Ми перемогли у цій справі, адже наші вимоги задоволено. Суддя Світлана Сич визнала бездіяльність міськради незаконною та зобов’язала міськраду організувати збирання, вивезення та видалення небезпечних відходів у складі побутових відходів шляхом визначення на конкурсних засадах юридичних осіб, які здійснюють у межах Полтави збирання та перевезення небезпечних відходів спеціально обладнаним транспортом

 
— сказала адвокат позивача Ірина Висота.
 
На подання апеляційної скарги представники міськради матимуть 30 днів із дня проголошення повного рішення. Однак, можливо, це рішення стане першим кроком до виконання у Полтаві Закону України “Про відходи”, яким із 1 січня 2018 року запроваджено сортування сміття та заборонено захоронення неперероблених (необроблених) побутових відходів.
суд, влада, міськрада, відходи, екологія

За темою:

  • Виправдовував збройну агресію рф: обвинуватили кременчужанина
  • Троє полтавців ошукали майже на мільйон понад пів сотні людей
  • Незаконно набула статусу ВПО: обвинувачують лубенчанку
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.