ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:30 19.07


Екс-чиновнику облдержадміністрації збільшили суму застави

В Апеляційному суді Полтавщини пройшло чергове судове засідання у справі екс-начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Олександра Колесникова, якого підозрюють у хабарництві.

Суть засідання — прокурор Денис Бондарець оскаржив вирок Октябрського райсуду та попросив збільшити суму застави, яка складала 128 тисяч гривень і, на думку прокурора, замала для статків сім“ї підсудного.

Згідно з декларацією Колесникова, його дружина має дві квартири, два будинки, земельні ділянки, заощадження на рахунках у банках близько мільйона гривень,ще й дохід від підприємницької діяльності — 726 тисяч.

Прокурор вважає, що сума застави повинна складати 1 млн 200 тисяч гривень.

Адвокат Колесникова наголосив, що нема підґрунтя для збільшення застави, посилаючись на трьох малолітніх дітей, хворобу Колесникова, банківську позику та інвалідність його батьків та дружини.

Сам Олександр Колесников повідомив суддям, що не має жодних намірів ухилятися від слідства та підтримав слова свого захисника.

Суддя Андрій Рябішин оголосив про часткове задоволення клопотання прокуратури та змінив розмір застави з 128 тисяч гривень до 640 тисяч гривень.

 

Олександр Колесников, хабарництво, суд, ОДА

За темою:

  • На хабарі затримали керівника обласного комунального підприємства
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.