ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:45 28.04


Екс-губернатору Полтавщини Головку повернули позовну заяву

Верховний Суд України у складі судді Касаційного адміністративного суду Василя Шарапи повернув позовну заяву Валерію Головку, колишньому очільнику Полтавської ОДА.

Як відомо, Валерій Головко подав позов про скасування президентського указу щодо свого звільнення. Проте, у його позовній заяві було об'єднано позовні вимоги, які мають розглядати різні суди.

Так, із ухвали суду стало відомо, що Валерій Головко звернувся до Верховного Суду як суду першої інстанції з адміністративним позовом до Президента України Порошенка Петра Олексійовича, Полтавської обласної державної адміністрації про: визнання протиправним та скасування Указу Президента України №76/2019 від 15.03.2019; поновлення на посаді голови Полтавської обласної державної адміністрації; стягнення з Полтавської обласної державної адміністрації суми середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Суд ухвалив позовну заяву повернути позивачеві з усіма доданими до неї документами.

Причина полягає у наступному: позивачем заявлені вимоги до двох відповідачів — Президента України та Полтавської обласної державної адміністрації, у той час як до юрисдикції Верховного Суду віднесено розгляд позовних вимог лише в частині, заявленій до Президента України.

Розгляд позовних вимог, заявлених до Полтавської обласної державної адміністрації, віднесено до юрисдикції місцевих адміністративних судів як судів першої інстанції. Отже, позивачем у його позовній заяві об'єднано позовні вимоги, які мають розглядати різні суди.

Ухвалу можна оскаржити, пише видання Телеграф

 

влада, суд, Валерій Головко, оскарження, звільнення, ОДА, Президент

За темою:

  • Французький суд дозволив Жеваго не повертатися в Україну
  • Поліція затримала жінку за підозрою у вбивстві співмешканця
  • Суд обрав запобіжний захід колишньому керівнику ЖКГ Скорику
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.