ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:58 19.03


Екс-керівник ДАБІ може очолити Полтавський експертно-технічний центр

Голова Полтавської ОДА вніс подання Державній службі України з питань праці щодо призначення Олександра Арестова директором ДП "Полтавський експертно-технічний центр". У 2015 році він очолював обласну ДАБІ.

13 травня 2015 року Арестов був призначений директором Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області. А вже 17 листопада 2015 року він написав заяву про звільнення за угодою сторін. Остаточно ж звільнився 2 грудня 2015 року.

За 2016 рік він задекларував 480 тисяч гривень готівкових коштів. Серед транспортних засобів в е-декларації Арестова вказані "Тойота Кемрі" 2008 р.в. та мікроавтобус "Газель" 2002 р.в.

Державне підприємство "Полтавський експертно-технічний центр" займається технічними оглядами об’єктів котлонагляду і підіймальних споруд, виготовленням паспортної документації на ці об’єкти, технічним оглядом технологічних транспортних засобів, підготовкою документації для їх реєстрації в органах Держпраці, виконує інші функції, пов’язані з охороною праці під час проведення робіт підвищеної небезпеки. Обов’язки директора наразі виконує Ігор Плюйко.

подання, ОДА, ДАБІ, Олександр Арестов, ПЕТЦ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.