ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

22:42 11.10


Екс-начальник міліції Кременчука затриманий за підозрою у вимаганні

Перебуваючи в зоні АТО у відрядженні Василь Овчаренко командував підлеглими і говорив з кого і скільки вимагати. Тепер його в наручниках доставили до Полтави з зони АТО.

Екс-начальник міліції Кременчука,  нині начальник поліції Лубен Василь Овчаренко затриманий за підозрою у вимаганні. За даними Кременчуцької газети, разом з ним затриманий його заступник і ще один підлеглий високого місцевого рівня.

Також, у справі замішано керівництво управління внутрішньої безпеки поліції в Полтавській області.

Відомо, що керівництво поліції Лубен на чолі з Овчаренко підозрюється в тиску на підприємця і вимаганні з нього грошей.

За однією з версій йдеться про вимагання з одного тільки підприємця більш 70 000 гривень.

Зараз перевіряється інформація, що навіть перебуваючи в зоні АТО, куди він був відправлений у відрядження  Овчаренко командував підлеглими і говорив з кого і скільки вимагати і брати,

- відзначило джерело редакції. 

У квартирі Овчаренко в Кременчуці почався обшук.  У Полтаві на нього чекає суддя, який обере запобіжний захід. Не виключено, що це буде утримання під вартою.

Нагадаємо,Овчаренко не переатестований і, за рішенням атестаційної комісії, рекомендований до звільнення з органів поліції.  Овчаренко через суд домігся скасування результатів атестації, на підставі якої він був звільнений. Люструваний екс-начальник поліції Кременчука Овчаренко очолював Миргородський, Гребінківський, а пізніше Кобеляцький відділ поліції.

корупція, поліція, Василь Овчаренко

За темою:

Топ-5 за тиждень :