ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 12.07


Екс-заступник мера Полтави виявився бомжем та оформив бізнес на колишню дружину

Колишній заступник міського голови Полтави Олексій Чепурко ховав бізнес на колишній дружині. Коли журналісти проаналізували його декларації за кілька років, то виявилося, що чиновник ще й "бомжував".

Так, за день до призначення на посаду заступника міського голови, Олексій Чепурко вийшов зі складу засновників ТОВ Виробничо-комерційна фірма Актеон. На наступний день на його місце зайшла дружина Юлія Чепурко і подружжя перепродало один одному Lexus.

За даними видання Bihus.info та проекту  Декларації, колишній заступник мера Полтави з питань ЖКГ Олексій Чепурко ( Рідне місто) не вказував у своїх деклараціях ніякого житла.

Саме перед призначенням на посаду він переписав бізнес на екс-дружину та нібито продав їй автомобіль Lexus за 149 тисяч гривень.

Згідно з електронними деклараціями Олексія Чепурко за 2015-2017 роки він володіє лише земельною ділянкою площею 1 186 кв. метрів у селищі Розсошенці під Полтавою і невідомо де живе.

Ніякого іншого нерухомого майна ні у власності, ні в користуванні чиновник не вказав.

Нагадаємо, на посаді заступника мера Полтави Олексій Чепурко перебував з 1 березня 2016 по 24 березня 2017 року та звільнився за власним бажанням. У 2010 році обирався депутатом Ленінської районної ради, у 2011-2014 роках очолював полтавський обласний осередок “Молодих регіонів” - молодіжного крила “Партії регіонів”.
Олексій Чепурко, декларації, аналіз, приховування

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.