ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:30 10.09


Екскінотеатр Котляревського "розхламили" від сміття

У колишньому кінотеатрі Котляревського почали вивозити сміття та металолом - будівлю готують до консервації. Сміття привозять до спеціального майданчика, однак утилізувати наразі його не можна.

 

 

З будинку Полтавського дворянського зібрання у вантажівки почали складати великогабаритне сміття та металолом, який прибирають з будівлі. На камеру говорити про те, що саме прибирають та куди робітники не захотіли.

Сміття вивозять у спеціальну установу, де весь брухт має зберігатися. Утилізувати його поки не можна.

"Там кримінальне впровадження є, тому все, що вивозиться, їде на спеціальний майданчик. Його не викидають, не утилізують, воно там лежить. Там можуть бути речові докази, дослідження", – розповів перший заступник міського голови Валерій Пархоменко.

З іншим непотребом тут справляються інакше.

"Якщо десь об’єкти, у які його можуть прилаштувати і використати, якщо ні, то лежить", – зазначила працівниця Управління капітального будівництва Євдокія Луківна.

А великогабаритного сміття необхідно позбавлятися.

"Це – найкраще, що можна переробити. Якщо це деревина, її можна спалити й отримати тепло. Якщо це – скло, його можна утилізувати. Металолом легше всього здати, як скло і пластик. Перетоплюється і знову отримується залізо.", – сказав еколог Павло Писаренко.

Всього на протиаварійні роботи будівлі з міського бюджету спрямували один мільйон 400 тисяч гривень. Після консервації споруду передадуть на баланс області.

ремонт, екскінотеатр Котляревського, консерваці

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.