ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 30.05


Ексочільнику "Полтавапаливо" повідомили про підозру заволодіння майже 13 млн гривень

САП та НАБУ підозрюють колишнього керівника "Полтавапаливо" у завданні збитків на 13 млн грн. Зловживаючи службовим становищем, він незаконно відчужив комунальне майно та завдав мільйонних збитків територіальній громаді.

Колишнього керівника «Полтавапаливо» підозрюють у завданні збитків територіальній громаді на 13 млн грн

 

 Про це повідомила пресслужба САП у Telegram.

Досудовим розслідуванням встановлено, що виконувач обов'язків директора ПОКВКП «Полтавапаливо», діючи без дозволу Полтавської обласної ради та в порушення статуту підприємства, у червні 2020 року уклав з приватним товариством договір про надання поворотної фінансової допомоги на суму 1,890 млн грн терміном на один місяць.

Усвідомлюючи, що товариство не може повернути указані кошти, директор комунального підприємства підписав «Мирову угоду», відповідно до умов якої ПОКВКП «Полтавапаливо» зобов’язується в строк до 01.10.2020 погасити свою заборгованість або передати у власність приватного товариства нерухоме майно відповідної вартості, яке перебуває в управлінні «Полтавапаливо».

Продовжуючи реалізацію свого злочинного умислу, виконувач обов'язків директора комунального підприємства одноосібно, без згоди власника, здійснив відчуження комунального майна на користь приватного товариства.

Зокрема, у приватну власність було передано 6 виробничих будинків з господарськими будівлями та спорудами, що розташовані у м. Полтава, м. Кременчук, м. Лубни, а також у трьох селищах у Козельщинському, Машівському та Решетилівському районах, загальною площею майже 75 тис. кв.м. та вартістю 1 794 874 грн. Проте висновками комплексної судової оціночно-будівельної та економічної експертиз встановлено, що ринкова вартість цього майна сягає 14 526 029 грн.

Дії виконувача обов’язків директора ПОКВКП «Полтавапаливо», який зловживаючи службовим становищем, незаконно відчужив комунальне майно та завдав мільйонних збитків територіальній громаді, кваліфіковані за ч. 2 ст. 364 КК України.

 

корупція, "Полтавпаливо", зловживання

За темою:

  • Скандал у Полтаві: "злили" розмови про побори з підприємців на центральному ринку
  • Суд призначив 5 років ув’язнення ексдепутату Полтавської облради
  • Суд відмовив в угоді полтавці, яка зізналася в організації незаконного перетину кордону
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.