ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:30 12.08


Ексректор звільняється з Полтавського педуніверситету

Ексректор Микола Степаненко звільняється з Полтавського педагогічного університету.

Професор Микола Степаненко ухвалив рішення про завершення роботи в Полтавському педагогічному. Про це інформує навчальний заклад:

- Професор кафедри української мови Микола Степаненко виявив бажання завершити роботу в Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Понад сорок років його науковий і професійний шлях був пов’язаний з Полтавським педагогічним, але складні часи вимагають непростих рішень
Микола Іванович написав заяву на ім’я ректорки університету професорки Марини Гриньової про бажання завершити роботу на посаді професора кафедри української мови.
11 серпня 2022 р. у залі засідань зібралися адміністрація університету, керівники структурних підрозділів, очільники факультетів, щоб засвідчити свою повагу шанованому професорові, багатолітньому очільникові університету Миколі Івановичу Степаненку.
Професорові Степаненку вручили Грамоту ПНПУ імені В. Г. Короленка за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки.
Шановний Миколо Івановичу, колектив викладачів, студентів і співробітників Полтавського педагогічного зичить Вам натхнення, нових відкриттів і творчої наснаги. Ми знаємо, що Вас чекають уже задумані і обдумані монографії, велика просвітницька і популяризаторська робота, цікава мемуаристика й актуальна публіцистика.
Бажаємо затишку і добра. З роси і з води на многая літа!

 

Нагадаємо, із 2009 року ПНПУ очолював Микола Степаненко, колишній декан факультету філології та журналістики. Микола Іванович Степаненко керував закладом два терміни.

Науковцеві Миколі Івановичу Степаненку 63 роки.

 

освіта, педуніверситет

За темою:

  • Учнів Полтавщини, які виїхали за кордон, хочуть перевести в окремі школи
  • Полтавський ліцей увійшов до 100 найкращих шкіл країни
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.