ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 25.04


Екстрасенс допоміг розшукати тіло загиблої на Дніпрі дівчини

Ми вже повідомляли про те, що вчора було знайдено тіло дівчини, зниклої після трагедії 24 березня на Дніпрі. Розшукати його, за інформацією наших кременчуцьких колег, допоміг екстрасенс.

 

Журналістам видання КременчукToday вдалося дізнатися деякі деталі участі людини з незвичними здібностями. Мова йде про кременчужанина, який вже мав досвід у розшуку зниклих людей. Звернутися до нього запропонував один із волонтерів. З екстрасенсом поговорили ввечері 23 квітня, а вранці наступного дня він надіслав карту, на якій позначив точку, де, на його думку, варто шукати дівчину. Це була територія неподалік Кам’яних Потоків, біля острова Шарай.

Інформація була передана у штаб пошуковців і було запропоновано обстежити вказане місце. Згодом директор КП "Кременчуцька рятувально-водолазна станція" пан Білоус розповів, що волонтери  обійшли вказану території, але тіло дівчини помітили лише за другим заходом.

Рятувальники відзначили, що тіло знаходилося на великій відстані від місця перекидання човна і від місця, де було знайдено тіла хлопців, це більше трьох кілометрів. Ймовірно, тіло віднесло туди сильною течією після того, як воно спливло з дна кілька днів тому.

Без підказки екстрасенса дану території навряд чи обстежували би. Разом із тим чоловік категорично проти розголошення будь-яких деталей про нього. Також він не надає жодних пояснень, як він знаходить людей.

Нагадаємо, 24 березня на річці Дніпро перекинувся моторний човен із п’ятьма людьми. Лише 17-річній кременчужанці вдалося випливти та повідомити про трагедію. Всі інші загинули.

26 і 27 березня в районі човнової станції "Деймурівка" тіла 26-річного, 25-річного і 23-річного чоловіків були знайдені в Дніпрі.

трагедія, пошук, Дніпро, екстрасенс

За темою:

  • У Полтаві раптово померла 59-річна пасажирка маршрутки
  • На Полтавщині чоловік спалив себе після сварки з дружиною
  • На Полтавщині двоє дітей випали з вікон через москітні сітки
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.