ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

21:00 12.02


Електронний квиток у полтавському транспорті запровадять дніпряни

12 лютого у Полтаві відбулося засідання конкурсного комітету з впровадження системи електронного квитка у сфері пасажирських перевезень. Приватне підприємство "Укр-Спец-Софт" із Дніпра стало єдиним, хто подав документи на конкурс.

Члени конкурсного комітету більшістю голосів прийняли рішення визнати це підприємство переможцем. У бажаючих є 10 днів на оскарження рішення конкурсного комітету. Після цього з фірмою підпишуть договір на запровадження в полтавському транспорті автоматизованої системи обліку оплати проїзду, інформує Полтавщина.

Спершу валідаторами (терміналами, через які відбуватиметься оплата проїзду) планують обладнати комунальні тролейбуси й автобуси, потім — приватний транспорт. Як заявили представники компанії "Укр-Спец-Софт", максимальний термін встановлення обладнання і запуску системи — півроку. Втім, дніпряни заявили, що планують зробити це швидше — за 2-3 місяці.

Валідатори будуть двох типів: мобільні (схожий на банківський термінал) та стаціонарний. Мобільний валідатор буде в руках кондуктора, а стаціонарний — прикріплений до поручня в салоні транспорту. Заходячи в автобус чи тролейбус, пасажир зможе або одразу заплатити за проїзд через стаціонарний валідатор, або чекатиме, коли до нього підійде кондуктор із мобільним терміналом.

Оплачувати проїзд можна буде декількома способами:
 - транспортною карткою;
 - банківською карткою;
 - готівкою;
 - смартфоном.

Для пільговиків передбачена персоналізована соціальна картка. 

Валідатори у транспорт Полтави фірма-переможець поставить власним коштом. Підприємство одержуватиме за свої послуги 10 відсотків від суми кожної поїздки пасажира. Договір із "Укр-Спец-Софт" планують укласти на десять років.

влада, транспорт, валідатор, конкурс, автоматизація, е-квиток

За темою:

  • Полтавська міськрада готується прийняти концепцію з автостоянок
  • У Полтаві тролейбус зіткнувся з маршруткою
  • На Полтавщині мотоцикл зіткнувся з автомобілем
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.