ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 29.03


Електропостачання тролейбусів у Кременчуці поновили

29 березня було відновлено електропостачання тролейбусів у Кременчуці, повідомив мер Віталій Малецький під час сесії міської ради.

 Тролейбуси починають працювати в звичайному режимі

 Кременчук прийме рішення звернутися до Кабміну у МВС, СБУ та АМКУ через зупинку тролейбусів у місті.

Звернення адресують Прем’єр-міністрові Володимиру Гройсману, Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову, голові СБУ Василю Грицаку, голові Антимонопольного комітету Терентьєва, щодо припинення протизаконних дій ПАТ «Полтаваобленерго».

У нас є попередження про припинення постачання на підставі 93-ї постанови, прийнятої 2004 року Януковичем, що дає можливість обмежувати електроспоживання підприємствам, які заборгували оплату за спожиту електроенергію. Нас відключили за те, що ми не внесли 100% аванс за квітень і травень. Монополіста обленерго треба поставити на місце. Ми підніматимемо питання внормування електропостачання комунальним підприємствам. Ми матимемо жорстку позицію і звертатимемося до правоохоронних органів, щоб монополісти знали межу. Які не подумали ні про бабусь, які не могли доїхати, ні про батьків і дітей, у яких забрали право на проїзд у міському електротранспорті,

сказав Віталій Малецький.

Полтаваобленерго, знеструмлення

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.