ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 19.01


Енергетики пропонують громадам відмовитися від послуг "Полтававодоканалу"

Підприємство "Полтаваобленерго" вже неодноразово відключало електрику  об’єктам "Полтававодоканалу" через заборгованість. Борги становлять 12,5 млн гривень за 2023 рік та понад 100 мільйонів за попередні роки.

Компанія безрезультатно зверталася з цією проблемою до Полтавської обласної ради та військової адміністрації.

Щоб уникнути загального відключення, "Полтававодоканал" у січні почав самостійно відключати електроенергію на своїх об'єктах.

З 11 січня постачальник "останньої надії" забезпечує світло полтавським споживачам протягом 90 днів, але за тарифами на 30% вище.

Через значні борги "Полтаваобленерго" пропонує громадам створити власні комунальні підприємства чи відмовитися від послуг "Полтававодоканалу".

У разі невирішення ситуації, енергетики можуть повністю вимкнути електропостачання водоканалу.

Наразі голова обласної ради Олександр Біленький відсторонив керівника "Полтававодоканалу" Василя Воротинцева на період розслідування.

Нагадаємо, у грудні 2023 року  Воротинцев вдруге повернувся на свою посаду керівника "Полтававодоканалу". А Микола Третяк, який виконував тимчасово обов'язки керівника повернувся на посаду першого заступника.

На сьогодні частину будівель обласного водоканалу вже відключили від електропостачання через борги з електроенергії. Якщо проблему не вирішать, від електропостачання відключать усі об’єкти водоканалу, йдеться на сайті "Полтаваобленерго".
борги, комуналка, Полтававодоканал, Полтаваобленерго

За темою:

  • Після скасування мораторію полтавців очікує поетапне підвищення тарифів на тепло
  • Без гарячого водопостачання лишили кілька багатоповерхівок у Полтаві
  • Прорив на водогоні: де не буде води в Полтаві
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.