ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 28.11


єРобота: на Полтавщині відкрили кондитерський цех

єРобота: на Полтавщині у Сергіївці відкрили кондитерський цех, пекарню та сироварню. Підприємства не зупинили роботу у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли дуже близько.

Володимир Опришко — підприємець із невеликого села Сергіївка на Полтавщині.

Разом із родиною він відкрив у Сергіївці пекарню, сироварню та кондитерський цех.

Пекарня і сироварня не зупиняла роботу навіть у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли дуже близько.

Володимир був одним із перших серед мешканців району, хто став учасником грантової програми від держави «Власна справа». Кошти він отримав на закупівлю обладнання для кондитерського цеху.

На грантові кошти ми купили тістоміс, пічку, кухонні меблі. Зараз випікаємо близько 100-150 кілограмів тортів на день”, — зазначає Володимир Опришко.

Детальніше про урядову грантову програму єРобота —  тут: https://cutt.ly/GwISN3vJ

Його історію розповіли у Міністерстві економіки України.

Розповідається, що продукцію підприємця купують далеко за межами села, а хліб возять навіть у сусідню Сумську область.

Сім’я підприємця забезпечує роботою близько 40 місцевих мешканців та купує у селян молоко, овочі та фрукти за трохи вищими цінами, ніж у інших громадах.

Пекарня і сироварня не зупиняла роботу навіть у найбільш критичний період війни, коли російські окупаційні війська підійшли за 5 кілометрів до райцентру — Гадяча і захопили Липову Долину. Звідти — всього три кілометри до Сергіївки.

Володимир був одним із перших серед мешканців району, хто став учасником грантової програми від держави «Власна справа».

Кошти він отримав на закупівлю обладнання для кондитерського цеху.

 

З липня 2022 року Уряд запровадив проєкт єРобота, за яким можна отримати від держави безповоротну грантову допомогу для започаткування чи розширення бізнесу. Одна з грантових програм — для переробних підприємств «Новий рівень», за якою  підприємці можуть отримати до 8 млн грн на розвиток бізнесу.

Урядовий проєкт єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності та створення робочих місць. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства. Подати заявку на отримання гранту можуть як чинні підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. Подача заявки здійснюється через портал Дія.

 

робота, Сергіївка

За темою:

  • Барбери та майстри манікюру: ВПО в Полтаві отримають нові професії
  • Полтавкам пропонують освоїти нові професії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.